لینک ها
نوشته‌های تازه
آخرین دیدگاه‌ها
  بایگانی‌ها
  دسته‌ها
  اطلاعات
  مذاکره با آمریکا یک فریب است
  نویسنده : safiranebasir
  یکشنبه, 30 ژوئن 2019
  دیدگاه‌ها برای مذاکره با آمریکا یک فریب است بسته هستند

  🔹 بخش اصلی قوت ملت ایران به‌خاطر اعتماد به حمایت الهی است.

  🔹 خدای متعال هم کمک میکند و نشانه‌اش همین ۴۰سالی است که این‌همه علیه ما حرکت کردند، فتنه و نفوذ و جنگ و حرکتهای تروریستی به جان مردم انداختند، اما این ملت مثل کوه ایستاد و امروز از ۱۰-۲۰ سال پیش قوی‌تر و استوارتر است.

  🔹 حالا وقتی [آمریکایی‌ها] نتوانستند مقاصدشان را از راه فشارها به دست بیاورند، به خیال اینکه ملت ایران ساده‌اند، میگویند بیایید با ما مذاکره کنید تا پیشرفت کنید.

  Related image

  🔹 بله! ما پیشرفت میکنیم اما بدون شما. شما بیایید، ما پیشرفت نمیکنیم. شما در دو دوره‌ی پهلوی همه‌کاره بودید و این حکومت روز‌به‌روز عقب‌تر رفت. شما عامل عقب‌ماندگی ملت ایران هستید. ملت ایران پیشرفت میکند به شرطی که شما جلو نیایید.

  🔹 مذاکره یک فریب است بر سر آنچه که او میخواهد. #اسلحه دست شما است و او جرئت نمیکند جلو بیاید؛ میگوید اسلحه را بینداز تا من بتوانم هر بلایی خواستم سرت بیاورم. #مذاکره این است.

  🔺 اگر حرف او را قبول کنی پدرت درآمده اگر هم قبول نکنی باز همین سروصداها و دعواهای حقوق بشر خواهد بود. ادعای حقوق بشر هم میکنند؛ حقوق بشر آمریکایی! ۳۰۰ نفر را در هواپیما از بین میبرند؛ به کمک #سعودی میروند و مردم #یمن را در بازار و مجلس شادی و بیمارستان بمباران میکنند. ۹۸/۴/۵

  :: موضوعات مرتبط : دسته‌بندی نشده
  امام صادق(ع) چگونه چهار هزار شاگرد را آموزش دادند؟
  نویسنده : safiranebasir
  یکشنبه, 30 ژوئن 2019
  دیدگاه‌ها برای امام صادق(ع) چگونه چهار هزار شاگرد را آموزش دادند؟ بسته هستند

  🔹اینکه گفته می‌شود امام صادق علیه السلام چهار هزار شاگرد داشته‌اند، بر اساس اسناد و مدارک مستند عنوان می‌شود. یکی از اسناد معتبر در این رابطه کتاب الارشاد است که شیخ مفید در این کتاب نوشته که نام برخی از شاگردان امام صادق علیه السلام را جست‌وجو ثبت کرده‌اند و تعداد آن‌ها به چهار هزار نفر رسیده است.
  🔹 بنابراین شکی در این موضوع وجود ندارد که آن حضرت دانشگاه بزرگ اسلامی و فقهی داشتند که افراد زیادی از سرزمین‌های گوناگون از دانش آن حضرت بهره می‌بردند.
  🔹درواقع داشتن چهار هزار شاگرد به این معنا است که امام صادق علیه السلام در طول عمر مبارک خود که حدود ۶۵ سال بوده، این تعداد افراد را تربیت کرده‌اند.
  🔹 آن حضرت در تمام دوران زندگی همت ویژه‌ای برای تربیت شاگرد و ترویج معارف شیعی داشتند.

  Related image
  🔹نکته قابل توجه این است که شاگردان آن حضرت فقط از میان مردم شیعه‌مذهب نبودند، بلکه حتی مردمی از اهل سنت، یهودیان و مسیحیان هم در مکتب آن حضرت شاگردی کرده و از دانش و علم ایشان بهره می‌بردند، سؤالات خود را می‌پرسیدند و از اینکه شاگرد امام صادق علیه السلام هستند به خود می‌بالیدند.
  🔹 یکی از چهره‌های معروف در میان اهل سنت که شاگرد امام صادق علیه السلام بود، ابوحنیفه بود که رهبر و پیشوای معروف گروه حنفی است.
  🔹یکی دیگر از چهره‌های اهل سنت، مالک بن انس است که رهبر گروه مالکی‌هاست. او هم شاگرد امام صادق علیه السلام بود و درباره علم و دانش آن حضرت اعتراف کرد: «در علم و عبادت و پرهیزکاری، برتر از جعفر بن محمد (امام صادق علیه السلام) هیچ چشمی ندیده و هیچ گوشی نشنیده و به هیچ قلبی خطور نکرده است.» با این وجود او هم به دلیل کوردلی جزء دشمنان امام صادق علیه السلام شد.

  :: موضوعات مرتبط : دسته‌بندی نشده
  اهمیت ذکر صلوات
  نویسنده : safiranebasir
  یکشنبه, 30 ژوئن 2019
  دیدگاه‌ها برای اهمیت ذکر صلوات بسته هستند

  🌸 از عارفی پرسيدند :

  چرا اينقدر ذکر “صلوات” در منابع دينی ما تاکيد شده؟! و برای آمرزش گناهان ، وسعت روزی ، صحت و سلامتی ، گشايش در کارها و… صلوات تجويز کرده اند؟!
  سر و راز اين ذکر چيست؟؟؟!

  Image result for ‫صلوات‬‎

  🔸فرمود:

  اگر به قرآن نگاه کنيد،
  فقط و فقط يکجا در قرآن هست
  که خداوند انسان رو هم شأن و هم درجه ی خودش می کند .

  🔹يعنی از انسان مي خواهد که بياید کنار او و با هم در یک کاری مشارکت کنندو آن اين آيه ست:

  “انّ الله و ملائکته يصلّون علي النبي يا ايها الذين آمنوا صلّوا عليه و سلموا تسليما”
  ✨خدا و ملائکه اش دارند براي پيامبر صلوات ميفرستند شما هم بیایید و همراهی کنید…

  :: موضوعات مرتبط : دسته‌بندی نشده
   
   
   
  .:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.
  .:: Powered By : wordpress ::.
  [uniplace_links]